Sağlıkta Birliktelik

" Sağlıkta Birliktelik’ Halı Saha Futbol Turnuvası Başladı. "

Ağrı Devlet Hastanesi tarafından düzenlenen ‘Sağlıkta Birliktelik’ Halı Saha Futbol Turnuvası, ,

Başhekimimiz Op. Dr. Ali BULUT, İdari ve Mali İşler Müdürümüz Yunus DAĞ, hastane yöneticilerimiz ve çok sayıda personelimizin katılımları ile Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu Sahasında başladı.

Turnuva süresince saha ve diğer gelişmelerde bize sponsor olan Ağrı Sağlık-Sen'e ve yöneticilerine teşekkür ederiz.

Turnuva fikstürü ve deteaylı tüm bilgiler http://agridh.gov.tr/turnuva.htmlweb sitesinden yayınlanmaktadır.

‘Sağlıkta Birliktelik’ Halı Saha Futbol Turnuvası, Hastanemizde çalışanlar arasında sosyal bir ortam geliştirmek, çalışanlar arasındaki ilişkileri güçlendirmek, birlik ve beraberliklerini sağlayarak takım ruhu oluşturmak, huzurlu ve verimli iş ortamları oluşturmak, tüm çalışanların kaynaşması için ortak platformda buluşmalarını sağlamak ve birimler arası koordinasyon ve işbirliğini arttırmak amacı ile düzenlenmiştir.

Turnuvaya ilişkin açıklama yapan Başhekimimiz Op. Dr. Ali BULUT Sağlık hizmeti sunumunda çalışan tüm birim personellerinin iş yükü ve steresini atmaları, sosyal yaşamın içinde sağlıklı ilişkiler kurmaları ve kurum çalışanlar arasındaki ilişkileri güçlendirmek ve işbirliğini arttırmayı amaçlıyoruz. 
Futbol turnuvasının saha içinde centilmenlik ruhuna uygun, kıyasıya bir mücadele, saha dışında ise uzun yıllar sürecek dostluklara bırakmasını temenni ediyor tüm takımlara başarılar diliyorum.Tüm halkımızı, sağlık çalışanlarını ve ailelerini turnuva maçlarını izlemeye davet ediyorum” dedi.
Çalışanların ve ailelerinin izleyici olarak katılımının ayrı bir renk katacağı turnuva sonucunda, tüm protokolün ve sağlık çalışanların katılımı ile dereceye giren ve en centilmen takıma kupa ve hediye verilecektir.